j

Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Follow Us

Search

O MNIE

Aleksandra Markowska

Nazywam się Aleksandra Markowska i jestem projektantką, która tworzy z zamiłowania. Przygodę z modą zaczęłam w dzieciństwie, ale dopiero na studiach rozwinęłam świadomie swój potencjał. W 2009 roku ukończyłam Wyższą Szkołę Sztuki i Projektowania w Łodzi.

Do tej pory zrealizowałam 4 kolekcje autorskie, które pokazywałam na wielu konkursach i pokazach mody w Polsce i za granicą:

  • „Cocoloco” – konkurs Off Fashion Kielce,
  • „Sygnowanie Kobiecością” – pokaz mody w Rydze,
  • „Kobiecość przede wszystkim” – Międzynarodowy Festiwal Sztuk Wizualnych w Szczecinie,
  • „Balance” – Valencia Fashion Week.

Obecnie przygotowuję 5 kolekcję, którą będę pokazywać w Polsce.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w wielu miejscach. Projektowałam m.in dla firmy „Ochnik”, przygotowywałam stylizacje do sesji zdjęciowych, oraz jako kosiumograf do popularnych seriali i programów telewizyjnych.

Na planie miałam przyjemność ubierać takie kobiety jak Edyta Olszówka, Magdalena Kumorek, Maja Ostaszewska czy Magdalena Popławska.

Obecnie moje całe życie pochłoneło projektowanie mody i krawiectwo. Wykorzystuję materiały tylko i wyłącznie najwyższej jakości. Uwielbiam kiedy kobieta jest elegancka i z klasą ale zarazem nie boi się okazać swojej kolorowej, bardziej szalonej i odważnej natury.
W mojej pracy podstawową wartością jest szycie na miarę.
Sprzedaż moich kolekcji prowadzę zarówno w markowym butiku „by Aleksandra Markowska” w Warszawie, jak i przez profesjonalny sklep internetowy.
Serdecznie zachęcam do zapoznania się z moją nanowszą kolekcją….

Butik

Napisz do mnie